Uzun Dönem Araç Kiralama

Yıllık araç kiralamayı ve uzun dönem araç kiralama sistemini duymuşsunuzdur. Tüm avantajları ve daha fazlası için yazımızın devamını okuyun. Aylık ve yıllık araç kiralama, hali hazırda geleneksel araç kiralamaya çok benzer, ancak büyük bir farkla, kiralama süresi. Genellikle geziler, hafta sonları veya daha değişik sebeplerle kiralananlardan değişik olan, yıllık araç kiralama ya da uzun dönem araç kiralama amacı biraz farklıdır. Bu, sadece ara sıra değil, günlük yaşamları için bir araca ihtiyacı olan insanlar için tasarlanmış bir hizmettir. Şu anda bir araba almak istemiyorsunuz ve aynı zamanda seyahat etmek istiyorsanız, sizi sevindirecek bir haberimiz var. Endişe duymanıza gerek yok istediğiniz zaman uzun dönem araç kiralama ya da yıllık araç kiralama sisteminden fayda sağlayabilirsiniz.

 Uzun Dönem Araç Kiralama Sisteminin Size Sağlayacağı Yararlar

 Kısa süreli kiralamaya çok benzeyen uzun dönem araç kiralama ve yıllık araç kiralama, kısa süreliye göre daha uzun sürelidir. Daha önce uzun bir tatil ya da hafta sonu kaçamağı için bir araba kiraladıysanız, neyin dahil olduğu hakkında zaten çok şey biliyorsunuzdur. En büyük artısı, aracı daha uzun süre tutarsanız, kiralama şirketleri kiralama fiyatında güzel bir değişiklik yapılır. İndirim, araç kiralama şirketinden araç kiralama şirketine değişir ve seçtiğiniz araç kategorisine ve kilometre sınırına bağlıdır.

 Bu, ayda bir, iki veya üç bin kilometre veya daha fazla olabilir. Her şey çok esnektir, böylece size uygun bir teklif bulabilirsiniz. Aylık araç kiralama ile aracınızı bir aydan birkaç aya kadar tutabilir, ihtiyaçlarınıza göre sözleşmeyi yenileyebilirsiniz. Arabayı vaktinden önce iade etmek istiyorsanız, bu da sorun değil. Sözleşmedeki minimum kiralama gün sayısını geçtiği sürece.

 Yıllık Araç Kiralama Maliyeti

 Daha uzun süre araç almanın artısı en önemlisi fiyatıdır. Bunun nedeni, bir kişi zaten üç haftalık biraz daha uzun bir süre kiralamayı planlıyorsa, örneğin ayda bir araba kiralamak. Kiralama şirketinden araba kiraladığınızda, araba sahibi olmakla ilgili tüm bürokrasiden sorumlu olmaya devam ederler. Diğerleri arasında belgeler, sigorta, bakım, vergiler. Bu, aracın günlük olarak sizinmiş gibi, ancak belgeleri revize etme veya yenileme endişesi olmadan sizinle kalması anlamına gelir.

 Uzun Süreli Araç Kiralama İşleminde Sağlanan Esneklik

 Aylık kiralama yapan kiralama şirketi, istediğiniz zaman aracı iade etmenizi sağlar. En ucuz aylık oran genellikle yirmi sekiz gün ve üzeri kiralamalar için geçerlidir. Yukarıda da belirtildiği gibi, aracı daha erken iade etmeniz gerekirse, tahsil edilen ücret, sözleşmenin düzenlendiği gündeki kiralama değerine göre normal bir kiralama ile aynı olacaktır. Ayrıca bu sistemden faydalanmanız evinize çokça katkı sağlayacaktır. Şu anda bir araba alacak güce sahip olmayabilirsiniz ama bu sizin için bir engel değil. Bir yıllık bir araç kiralamak sizi uzun bir süre rahat ettirmenin dışında aylık kiralamaya göre bütçenize katkı da sağlar.