E-İhale & Teklif

E-İHALE

İhale şartnamenizi online hazırlamak ister misiniz? Dilerseniz sizler için hazırlamış olduğumuz şablon şartnameyi kullanın, dilerseniz şablon üzerinde değişiklikler yapın..

Halihazırda kullandığınız bir şartnameniz var ise; sisteme kolayca yükleyin ve ihalenizi organize edin.

5-25 araç arası için size önerimiz Kapalı Zarf tipi ihaleyi seçmenizdir. İhalenin kaç tur yapılacağını tercih ederek hemen başlayabilirsiniz.

25 ve üzeri kiralamalarınız için dilerseniz Açık Eksiltme tipi ihale yöntemini tercih edebilirsiniz.

Hemen ücretsiz üye olun ve filo kiralamanın en pratik yolunu keşfetmeye başlayın…

E-TEKLİF

Bu sistem özellikle ülkemize yaygın halde kullanılan bir sistem olarak geçmektedir. Online olarak yapılabildiği için ihale sürelerini ve satın alma sürelerinin kolay bir şekilde halledilmesini sağlamaktadır. Bunların yanında en yaygın olarak bilinen online ihale kurumların daha rahat ve dijital bir ortamda mal hizmetlerinin satın alma işlemlerini kolay bir şekilde yapmasını sağlayabilmektedir.

 Sadece satmak değil almak için de kullanılan sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Birçok firma dijital yol ile başvurduğu bu ihale yöntemini açık zarf ihale ya da kapalı olarak katılabilmektedir. Bunun belirleyicisi kesinlikle ihalenin tedarikçisi olmaktadır. Oldukça güvenlikli ve rekabetçi bir ortamda Yapılan bu gerçekleştirilen ihale sistemi tedarikçilerin birbirleri ile sistem üzerinden konuşup ikna kabiliyetlerine bağlı olarak değişmektedir. Birçok konuda e-ihale kişilere kolaylık sağlamaktadır. Gelişen teknolojiye de uyum sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir.

 Fleetmole E-İhalenin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

 Burada yer alan ihaleler teknoloji geliştiği için hayatımızın odak noktasında bulunan her şeyi kolaylaştırmaktadır. Burada bulunan kişiler açık zarf ihale yaparak kolay ve hızlı bir şekilde katılım sağlamaktadır. Kişi sattığı ürün ile ilgili rekabet istiyorsa burada daha hızlı bir rekabet söz konusu olmaktadır. Bunların yanında internet bağlantısı fazlasıyla hızlı çalıştığı için kolay ulaşılabilirlik özelliğine sahip olmaktadır.

 Zamandan ve mekandan tasarruf imkanı sağlamaktadır. Elektronik ortamda gerçekleşen bu ihale türleri kapalı zarf ihale olarak da yapılabilmektedir. Kişinin yol izdihamı çekmeden direk oturduğu yerden e-ihale ortama katılabilmesi oldukça kolay olmaktadır. Haftalarca ya da aylarca beklemeden online sistem üzerinden dakikalar içerisinde satışlar ve alışlar gerçekleşmektedir. Burada yani e-ihale de belirlenen fiyatlar hem satıcı için hem alıcı için oldukça avantajlı bir hale gelmektedir. Kişiler ihaleye soktukları ürünleri istedikleri gibi tanıtarak etkili bir süreç yöntemi oluşturmaktadır. Böylece alıcıların daha fazla dikkatini çekebilmektedir.

 Fleetmole E-İhale Güvenilir mi?

 Burada bulunan ihaleler oldukça güvenilir ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir. İhalelerin işlemleri gerçekleştikten sonra kişilerin hesaplarına uygun tutarlar yatırılmaktadır. Kişiler Bu platforma online ihale ortamına kaydolurken gerekli bilgilerini ve belgelerini buraya teslim etmektedir. Böylece ürünler satıldıktan sonra herhangi bir problem meydana gelmemektedir. Şirket bilgileri kişinin kimlik bilgileri vergi numaraları ve bunun gibi tüm prosedürler gözden geçirdikten sonra kayıt oluşturulmaktadır. İhale kapalı zarf ihale de olsa kurallar aynı olmaktadır. Böylece güven ortamı sağlanmış bulunmaktadır.

 Saatler süren işlemler kolay bir hale geldiği için dakikalar içinde satışlar ve alışlar gerçekleşebilmektedir. Böylece kullanıcılar e-ihale sayesinde zamanının büyük bir bölümünü burada harcamadan oldukça kolay bir şekilde işlerini halledebilmektedir.

 Fleetmole E-İhale Nasıl Yapılmaktadır?

 Burada bulunan oturumlara kullanıcılar ilk başta kendi bilgilerine girerek giriş yapmaktadır. Bunun sonrasında açık zarf ihale de bulunan alıcı ya da satıcı olduğunu belirtmektedir. Açık ya da kapalı ihaleler gerçekleştirildikten sonra kişi eğer alıcı ise ürünleri seçip ürünleri satın alabilmektedir. Eğer online ihale gerçekleştirecek kişi satıcı ise yine aynı şekilde sunduğu ürünleri belli miktarlarda doğrultusunda satarak ürünlerin satışını en doğru ve kolay şekilde tamamlayabilmektedir. Günden güne yayılarak kullanılmaya devam eden kapalı zarf ihale seçeneğini de kullanan bir sistem olarak bilinmektedir. Aktif olan tüm kullanıcılar platforma rahatlıkla girebilmektedir.